O mnie Kufietta Creative

Główna > O mnie

O mnie

Jestem kreatywnym projektantem, z zamiłowania fotografem

Historia

Kim jestem?

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w kraju i za granicą staram się sprostać wszystkim wymaganiom moich klientów. Pracowałam dla agencji reklamowych z Polski, odbyłam staż w hiszpańskiej drukarni w Granadzie oraz w Urzędzie Miasta Rybnika w Wydziale Promocji. Miałam okazję tworzyć projekty dla firm z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Polski. Od 2020 roku jestem właścicielką firmy kreatywnej Kufietta Creative, moje doświadczenie fotograficzne i filmowe można znaleźć na stronie createyourstory.pro.

Dominika

Creative designer | Fotograf | Videographer

Z wykształcenia Technik Cyfrowych Procesów Graficznych, z zamiłowania fotograf i filmowiec. Lubię pracować zdalnie i podróżować, a szczególnie uwielbiam Hiszpanię. Wyróżnia mnie luźna i przyjazna forma współpracy, ale przywiązuję również dużą wagę do detali i jakości moich projektów.

Usługi

Graphic Design

Jako Creative Designer pomogę stworzyć nowy wizerunek lub odświeżyć stary, projektuję: identyfikacje wizualne, wizytówki, vouchery, bony podarunkowe, karty stałego klienta, reklamy prasowe, książki, broszury, katalogi, czasopisma, banery reklamowe.

Social Media

Żyjąc w świecie mediów społecznościowych, profil na Instagramie czy Facebooku jest niemal nieunikniony w promowaniu biznesu. Tworzę posty, cover photo i stories na facebook i instagram.

Logo Branding

Logo jest ważnym elementem budowania wizerunku i rozpoznawalności marki. Tworzę logo od pomysłu przez koncepcję do gotowego produktu.

Videography

Tworzę i montuję video do social media, reels, promocyjne, podróżnicze i wiele więcej.

Fotografia

Lifestyle, podróżnicza, nieruchomości, zdjęcia produktowe i wiele więcej!

Retusz

Edycja kolorystyczna zdjęć, retusz twarzy, usuwanie elementów, szparowanie - wycnianie obiektów z tła czy renowacja i kolorowanie starych zdjęć!

Testimonial

Co o mnie mówią

Szczerze polecam. Loga jakie sobie wyobrażałem, a nawet udoskonalone. Dużo szczegółów i zrobione na czas. Dostałem projekt do użycia w jakichkolwiek social media, czy to pod zdjęcie, video, instagram itp. Rekomenduje!

Potrzebujesz hosting lub domenę? Kod -20%

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich projektach, potrzebujesz grafika lub chcesz poprosić o wycenę, skontaktuj się ze mną!

Kufietta Creative

Grafik, Fotograf, Filmowiec

Kontakt

kufiettacreative@gmail.com

facebook.com/KufiettaCreative

Postaw mi kawę na buycoffee.to

All Right Reserved Kufietta Creative